Ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Rzeszowa!

i

Autor: pexels

Ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Rzeszowa! Wybrano dodatkowe miasto

2022-11-28 9:47

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Rzeszowa. Do 28 listopada do godziny 10.00 trwało głosowanie na dodatkowe miasto, które pojawi się na tegorocznej trasie kultowej już świątecznej ciężarówki. Rzeszów zdobył najwięcej głosów, bo ponad 7 tysięcy. Na oficjalne potwierdzenie tej informacji przez Coca-Colę jeszcze czekamy.

Coca-Cola ogłosiła wyniki na dodatkowe miasto na trasie świątecznej ciężarówki. Jak się okazało, ta kultowa atrakcja zawita po raz kolejny do Rzeszowa. Wyłonienie ostatniego przystanku odbyło w wyniku głosowania w aplikacji Coca-Coli. Tam, na swoje miasto można było oddać maksymalnie 5 głosów. Wygrywała kandydatura, która jako pierwsza zdobyła 50 tys. głosów, albo miała ich najwięcej do 28 listopada do godziny 10.00. W poniedziałek okazało się, że to właśnie Rzeszów ma ich najwięcej, bo 7,1 tys., a drugie miejsce zajął Inowrocław z ok. 1,5 tys. głosami mniej.

Kiedy świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Rzeszowie? 

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli na trasę po Polsce wyruszy 1 grudnia. W pierwszej kolejności odwiedzi Płock, a ostatnim przystankiem przed przyjazdem do Rzeszowa jest Ostrów Wielkopolski, gdzie pojawi się w 18 grudnia. Dlatego wizyty w Rzeszowie możemy spodziewać się pomiędzy 19-23 grudnia.

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Wyniki głosowania

Rzeszów zebrał ponad 7,1 tysięcy głosów. Na drugim miejscu uplasował się Inowrocław z wynikiem 5,6 tys. głosów.

  • Włocławek – 2 tys. głosów
  • Łowicz – 1,8 tys. głosów
  • Gorzów Wielkopolski – 1,6 tys. głosów
  • Nysa – 1,6 tys. głosów
  • Koszalin – 1,5 tys. głosów
  • Sieradz – 1,1 tys. głosów
  • Dzierżoniów – 1,1 tys. głosów
  • Sławno – 1 tys. głosów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE