Ciało mężczyzny znalezione w rzeszowskim hotelu

2022-08-19 16:01
Ciało mężczyzny znalezione w rzeszowskim hotelu
Autor: Pixabay

Znamy więcej ustaleń w sprawie znalezionego ciała mężczyzny w rzeszowskim hotelu.

Do policji dotarło zgłoszenie o tym ,że w pokoju hotelowym w jednym z rzeszowskich hoteli może znajdować się ciało. Zgłoszenie pochodziło od pracowników recepcji. Na miejsce od razu udał się patrol wraz z innymi służbami.

Do pokoju zamkniętego od wewnątrz policjanci i strażacy dostali się przez uchylone okno. Będąc w pokoju od razu zauważyli znajdujące się tam już rozkładające się ciało. W związku z tym na miejsce dojechała ekipa dochodzeniowo śledcza oraz prokurator.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora przeprowadzili na miejscu niezbędne czynności, wykonali oględziny. Wstępnie policjanci nie stwierdzili w zdarzeniu udziału osób trzecich.

Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu zwłok w celu dalszych badań sekcyjnych i ustalenia przyczyny zgonu. Teraz czynności w sprawie prowadzi prokuratura rejonowa dla miasta Rzeszowa.

Proboszcz z Domostawy tłumaczy skąd miał dwa miliony zł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE