Ceny zniczy

Ceny zniczy w Rzeszowie. Ile musimy obecnie zapłacić?

2023-10-22 9:13

Wprawdzie do święta zmarłych pozostało jeszcze nieco ponad miesiąc, ale w sklepach już od jakiegoś czasu możemy kupić znicze. Niektórzy decydują się na wczesny zakup, a inni zostawiają tę kwestię na późniejszy czas. Jakie są aktualne ceny zniczy w Rzeszowie?

Spis treści

  1. Ceny zniczy w Rzeszowie 2023
  2. Ile zapłacimy za znicze w Rzeszowie?

Ceny zniczy w Rzeszowie 2023

Powoli zbliża się już ten czas, kiedy częściej będziemy myśleć o tych, których nie ma już z nami. Wprawdzie do listopada, czyli miesiąca kojarzonego przez nas jako okres odwiedzania grobów bliskich, pozostało jeszcze dużo czasu, ale niektórzy decydują się na to już w październiku. Przygotowując się na wizytę na cmentarzach, zazwyczaj kupujemy znicze i kwiaty. Październik to czas, kiedy w sklepach pojawia się mnóstwo tych artykułów. Już nawet we wrześniu na sklepowych półkach możemy dostrzec sporo zniczy. W tym roku pojawiły się ono wyjątkowo wcześnie. Jak prezentują się aktualne ceny?

Ile zapłacimy za znicze w Rzeszowie?

Zniczy w rzeszowskich sklepach już we wrześniu jest naprawdę sporo. Ciężko znaleźć market, w którym nie dostalibyśmy tego artykułu. Wprawdzie w znicze będzie można zaopatrzyć się nawet 1 listopada na stoiskach przy cmentarzach, jednak niektórzy nie lubią zwlekać i na zakup decydują się już teraz. Czy aktualnie ceny będą niższe niż w listopadzie? Obecnie za najtańsze znicze, które znaleźliśmy w marketach, trzeba zapłacić 3,99 zł. Cena jest oczywiście uzależniona od wielkości i czasu palenia. Dostępne są także wkłady do zniczy. Ile zapłacimy za konkretne rodzaje zniczy? O tym dowiecie się z naszej galerii. Zapraszamy do jej obejrzenia.

Tak "Niezapomniani" kwestowali na Powązkach. Wszystkich Świętych 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE