Ceny paliw

Jak prezentują się obecne ceny paliw na stacjach w Rzeszowie?

2023-09-28 11:32

Ceny paliw to kwestia gorąco interesująca wszystkich kierowców. Wysokie wartości na tablicach niejednokrotnie sprawiają, że coraz poważniej myślimy o pozostawieniu naszego samochodu w garażu. Jak obecnie prezentują się ceny paliw na rzeszowskich stacjach?

Spis treści

  1. Ceny paliw na stacjach w Rzeszowie 2023
  2. Ile obecnie zapłacimy za paliwo w Rzeszowie?

Ceny paliw na stacjach w Rzeszowie 2023

Trudno znaleźć kierowcę, który nie przejmowałby się cenami paliw. Ostatnie lata były pod tym względem wyjątkowo dotkliwe dla wszystkich zmotoryzowanych. Szalejące wartości na tablicach cenowych skłaniały nas do wybierania innych form transportu, niż prywatne auto. Aktualnie, ceny paliw wyglądają już nieco bardziej przystępnie, ale i tak nie możemy mówić o tanim paliwie.

Ile obecnie zapłacimy za paliwo w Rzeszowie?

Przyglądając się cenom paliw na rzeszowskich stacjach, trudno nie zauważyć, że w ostatnich dniach zanotowaliśmy spore obniżki. Obecnie za litr benzyny 95 zapłacimy już poniżej 6 złotych. Na większości stacji cena wynosi 5,99 zł. Co ciekawe, na podobnym poziomie prezentują się ceny oleju napędowego. Przyzwyczailiśmy się, że ceny diesla są sporo wyższe od ceny bezołowiowej benzyny. Nieco potaniał także gaz. Czym spowodowany jest ten nagły spadek cen? Oficjalnej przyczyny oczywiście nie znamy, ale baczni obserwatorzy cen paliw z pewnością zauważyli, że obniżki bardzo często pojawiają się przed zbliżającymi się wyborami. Czy tak samo jest w tym roku? Może to już jednak zmiana na stałe i wraz z kolejnymi miesiącami wartości na pylonach będą coraz niższe? Z pewnością nikt z nas nie obraziłby się na taką sytuację.

Jak prezentują się ceny paliw na stacji w Rzeszowie? Ile aktualnie zapłacimy za lir benzyny, oleju napędowego i gazu? Zapraszamy do naszej galerii.

Morderstwo 84-latki w Hyżnem pod Rzeszowem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE