Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia! Nie dostarczono szczepionek Pfizera

i

Autor: Urząd m.st. Warszawy, mat. prasowe Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia! Nie dostarczono szczepionek Pfizera

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia! Nie dostarczono szczepionek Pfizera

2021-05-06 13:28

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia z powodu niedostarczenia szczepionek marki Pfizer do punktu szczepień w Full Markecie. Kiedy zostaną wznowione? Zarząd „Medyka” pisze w komunikacie: „Mamy nadzieję, że jutro już będziemy mogli realizować szczepienia według harmonogramu. Jednak nie jest to zależne od nas”

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia w jednym ze swoich punktów szczepień w Rzeszowie. Jak informuje zarząd CM Medyk w związku z anulowaniem dostaw szczepionek z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych placówka została zmuszona do odwołania zaplanowanych na dzisiaj szczepień szczepionką marki Pfizer. Pacjenci, którzy byli umówieni na dzisiaj od godziny 13.00 do 20.00 w punkcie przy Full Markecie nie dostaną „obiecanej” szczepionki. RARS nie dostarczył do Rzeszowa 33 tysięcy szczepionek.

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia Pfizerem, proponuje inną szczepionkę

Jak czytamy dalej w komunikacie zarządu CM Medyk osoby, które mimo braku Pfizera chcą nadal się zaszczepić mogą przyjść na umówioną godzinę.

- Osobom, które chcą się zaszczepić w dniu dzisiejszym jesteśmy w stanie zaproponować wyłącznie szczepionkę firm Moderna lub AstraZeneca – czytamy w komunikacie.

Centrum Medyczne Medyk wstrzymuje dziś szczepienia, kiedy wznowi?

Brak dostawy 33 tysięcy szczepionek firmy Pfizer sprawił, że zarząd CM Medyk nie jest pewny, czy dzisiejsza sytuacja nie przeciągnie się.

- Mamy nadzieję, że jutro już będziemy mogli realizować szczepienia według harmonogramu. Jednak nie jest to zależne od nas, dlatego przygotowujemy się także do tego wariantu, w którym będziemy zmuszeni do końca tygodnia odwołać szczepienia – informują.

Bezpośrednio po otrzymaniu kolejnych dostaw szczepionek, wszystkie osoby zarejestrowane na dziś, mają być umawiane na kolejne terminy szczepień.

Czesław Lang zaprasza na III etap Tour de Pologne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE