Był poszukiwany do odbycia kary więzienia, wpadł w ręce policji, bo przekroczył prędkość!

2021-10-12 13:58
Był poszukiwany do odbycia kary więzienia, wpadł w ręce policji, bo przekroczył prędkość!
Autor: Materiały prasowe/ KPP Ropczyce

Mieszkaniec powiatu stalowowolskiego miał na sumieniu nie tylko zbyt szybką jazdę, ale także jazdę pod wpływem. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Podczas sprawdzania kierowcy w policyjnej bazie okazało się, że ten powinien... siedzieć w więzieniu. Ucieczkę przed policja zakończył w rowie.

Pijany kierowca swoją ucieczkę zakończył w rowie. Mieszkaniec powiatu stalowowolskiego poszukiwany był do odbycia kary więzienia i wpadł w ręce mundurowych w Bojanowie. Drogówka chciała go zatrzymać do kontroli za przekroczenie prędkości. Mężczyzna jednak zlekceważył policjantów i odjechał. Podczas zatrzymania był agresywny i zmusił policjantów do założenia mu kajdanek.

CZYTAJ TAKŻE: Auto dachowało w Krośnie. Na szczęście skończyło się na mandacie

Policjanci oddali strzał ostrzegawczy

- W aucie, za kierownicą siedział mężczyzna, który nie reagował na wydawane przez funkcjonariuszy polecenia. Dodatkowo podczas interwencji zachowywał się podejrzanie, sięgał ręką za fotel. W związku z tym, że kierujący w dalszym ciągu nie wykonywał poleceń policjantów i stał się agresywny, został również oddany strzał ostrzegawczy. Nikomu nic się nie stało - informuje Anna Klee-Bylica z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Dodatkowo, okazało się też, że poszukiwany 35-latek był pod wpływem alkoholu - w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu.

Szczepienia na Podkarpaciu. Jest tragicznie źle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE