Burze przeszły przez Podkarpacie. Kilkadziesiąt interwencji strażaków

i

Autor: Pixabay

Burze przeszły przez Podkarpacie. Kilkadziesiąt interwencji strażaków

2022-08-25 10:22

W środę wieczorem i w nocy przez Podkarpacie przeszły intensywne burze. Strażacy wyjeżdżali do akcji kilkadziesiąt razy. Najwięcej interwencji było w czterech powiatach: mieleckim, stalowowolskim, jasielskim i niżańskim.

59 razy wyjeżdżali podkarpaccy strażacy do usuwania skutków burz, które przechodziły wczoraj wieczorem i w nocy przez część naszego województwa.

- Najwięcej naszych interwencji dotyczyło usuwania połamanych konarów i drzew, leżących na jezdniach, chodnikach i posesjach. W 10 przypadkach pomagaliśmy zabezpieczyć uszkodzone dachy na budynkach mieszkalnych i gospodarczych – mówi bryg. Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Strażacy najwięcej pracy mięli w powiatach: mieleckim, niżańskim, jasielskich i stalowowolskim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Patrol Eska Summer City na Rynku w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE