Brak planów na weekend? Sprawdziliśmy prognozę pogody w Rzeszowie i Bieszczadach

2020-01-24 10:43
Brak planów na weekend? Sprawdziliśmy prognozę pogody w Rzeszowie i Bieszczadach
Autor: Pixabay

To będzie iście wiosenny weekend, a oznak zimy można szukać jedynie w górach. Będzie jednak wietrznie. Sprawdziliśmy szczegóły.

Przed rzeszowianami weekend rodem z kwietnia. Sobota i niedziela będą ciepłe, ale mocno powieje.

Pogoda w Rzeszowie 25 stycznia

Sobota będzie słoneczna. Termometry wskażą trzy stopnie Celsjusza. Temperatura odczuwalna będzie jednak niższa o nawet 5 kresek, a wszystko to za sprawą podmuchów wiatru, które będą osiągały do 45 km/h. Nocą nieco przymrozi. Meteopaci będą czuli się dobrze - biomet będzie korzystny.

Pogoda w Rzeszowie 26 stycznia

Na niebie pojawi się nieco więcej chmur, ale padać nie powinno. Temperatura będzie podobna do tej z poprzedniego dnia. Wiatr nieco przycichnie, a biomet nadal będzie sprzyjał wrażliwym na zmiany pogodowe.

Pogoda w Bieszczadach

Zimowy krajobraz będzie można podziwiać w podkarpackich górach. Na Połoninie Wetlińskiej leży blisko pół metra zmrożonego śniegu, a temperatura wynosi kilka kresek poniżej zera. Turyści muszą uważać na silny wiatr.

Przed wyruszeniem na wycieczkę po Bieszczadach pamiętajmy, by na bieżąco sprawdzać komunikaty pogodowe na stronie bieszczady.gopr.pl. Z kolei na stronie Bieszczadzkiego Parku Narodowego możecie przeczytać, czy któreś ze szlaków nie są zamknięte.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE