Boże Ciało 2020 już 11.06. Czy sklepy będą czynne? Gdzie zrobimy zakupy?

i

Autor: Pixabay

Boże Ciało 2020 już 11.06. Czy sklepy będą czynne? Gdzie zrobimy zakupy?

2020-06-11 9:42

W tym roku Boże Ciało wypada w czwartek. To oznacza, że można sobie zrobić czerwcowy długi weekend. Co jeśli podczas relaksu zabraknie nam na przykład kiełbaski na grilla? Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało?

Boże Ciało: Czy sklepy są czynne?

Boże Ciało w 2020 roku wypada 11 czerwca. To dzień wolny od pracy. W Boże Ciało sklepy są zamknięte. Nie oznacza to jednak, że zakupów nie zrobimy nigdzie.

Boże Ciało: Które sklepy są czynne?

W Boże Ciało mogą być otwarte sklepy, w których za ladą stanie ich właściclel. Zakupy można będzie zatem zrobić w małych osiedlowych sklepikach, ale też w sklepach sieci Żabka czy Freshmarket. Drobne zakupy zrobimy też na stacjach benzynowych - te będą bowiem czynne.

Boże Ciało 2020: Długi weekend w czerwcu

Boże Ciało 2020 wypada 11.06. To czwartek. Niewykluczone zatem, że wielu Polaków zdecyduje się na długi weekend i rodzinne imprezy, na przykład grilla. Zakaz zgromadzeń jest już zniesiony (z limitem 150 osób). Na świeżym powietrzu nie trzeba też już nosić maseczek ochronnych.

Posłuchaj, co to jest przełyk Barretta. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Nowy most w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE