BLU salony łazienek: Zobacz kilkadziesiąt gotowych aranżacji w salonie BLU w Rzeszowie! [ZDJĘCIA]

2021-04-12 7:58 Artykuł sponsorowany
BLU salony łazienek: Zobacz kilkadziesiąt gotowych aranżacji!
Autor: mat. partnera BLU salony łazienek: Zobacz kilkadziesiąt gotowych aranżacji!

Płytki, meble łazienkowe, a nawet wanny czy umywalki. BLU salony łazienek to miejsce, w którym znajdziemy ponad 50 tysięcy produktów! Oprócz profesjonalnej obsługi można liczyć na wiele inspiracji - kilkadziesiąt gotowych aranżacji łazienek. Zobacz zdjęcia!

15 lat na rynku

BLU salony łazienek to miejsce z 15-letnim doświadczeniem i jedna z największych sieci wyposażenia łazienek w kraju. Można tam znaleźć wszystko, co potrzebne do wykończenia łazienki.

Salon BLU w Rzeszowie
Autor: mat. partnera Salon BLU w Rzeszowie

Bogata oferta

W ofercie BLU salony łazienek znajdują się m.in.: płytki ceramiczne, gres, płytki podłogowe, ścienne, płytki elewacyjne, kamień dekoracyjny, ale także kompletne wyposażenie łazienki: wanny, umywalki, baterie wannowe, umywalkowe, prysznicowe, kuchenne, kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, grzejniki. W sumie ponad 50 tys. produktów dostępnych w ciągłej ofercie!

Własne marki

BLU salony łazienek ma własne marki asortymentowe:

 • azario,
 • vijo,
 • IÖ.

Dzięki nim klienci BLU salony łazienek mają dostęp do najnowszych trendów i produktów unikalnych, nie widniejących w masowej sprzedaży.

Dziesiątki inspiracji

BLU salony łazienek to także bogactwo inspiracji! Można zobaczyć kilkadziesiąt gotowych aranżacji! Wśród nich m.in. łazienka w szarości i bieli, wariacje z kolorem turkusowym, albo z kobaltem i złotem. Są też propozycje łazienki z elementami  drewna, które ociepla przestrzeń czy luksusowego pomieszczenia ze złotymi akcentami.

Zobacz galerię:

Współpraca z architektem

Ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży budowlano-wykończeniowej BLU salony łazienek przekładają na rzetelne rozeznanie w specyfice organizacji i aranżacji różnych pomieszczeń, dzięki czemu rozwiązują wszystkie problemy architekta. Ważną częścią działalności jest właśnie współpraca z architektami i wykonawcami.

BLU salony łazienek: Wiele korzyści w jednym miejscu

BLU salony łazienek zapewniają m.in.:

 • szeroką gamę towarów,
 • szkolenia produktowe,
 • produkty dedykowane,
 • pełną obsługę gwarancyjną,
 • marki własne (azario, IÖ, vijo),
 • dostawę pod wskazany adres,
 • programy lojalnościowe,
 • projekty w cenie zakupów.

Można też skorzystać z komputerowej wizualizacji łazienki (w cenie zakupu), porady architekta wnętrz, nadruku na płycie własnego zdjęcia lub fototapety czy pomocy on-line. Salony oferują także sprzedaż ratalną.

BLU salony łazienek w Rzeszowie znajdują się przy ulicy Rejtana 51.

Telefon: 17 852-93-51, 668-627-470, e-mail: e-mail: rzeszow@blu.com.pl.

Wszystkie salony sieci BLU są otwarte. Śledź BLU salony łazienek Rzeszów na facebooku!

Artykuł sponsorowany