Bieszczady na weekend! Jakie atrakcje, co robić, gdzie jechać?

2021-10-15 10:49

Weekend w Bieszczadach to idealny plan na tegoroczny jesienny szybki wyjazd z drugą połówką, rodziną, a także grupą znajomych. Co prawda pogoda, jak to na jesień może spłatać nam figle, ale ten weekend zapowiada się słonecznie. Przygotowaliśmy kilka propozycji na to, gdzie można wybrać się na szybki wyjazd w Bieszczady i naładować baterie. Zobaczcie sami!

Jak każda jesień tak i ta rozpieszcza nas pięknymi widokami. Warto więc z tego skorzystać. Weekend w Bieszczadach brzmi nieźle? To idealne miejsce, by podziwiać piękną polską złotą jesień. To także idealna propozycja na szybki wypad ze znajomymi, albo rodzinką. Górskie i leśne szlaki to jedna z głównych atrakcji Bieszczad, gdzie można spędzić spokojny weekend i naładować baterie. Jest wiele urokliwych miejscowości, które warto zobaczyć i w międzyczasie spróbować wyjątkowej lokalnej kuchni. Przygotowaliśmy listę kilku ciekawych miejsc, które warto zobaczyć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE