Biedronka prezentuje Gang Bystrzaków. Jak zdobyć nowe maskotki? [ZDJĘCIA]

2022-08-30 11:13

Po sukcesie Gangu Słodziaków, Biedronka prezentuje kolejne pluszaki, które można zdobyć robiąc zakupy w sklepach tej sieci. Zaprezentowano Gang Bystrzaków w skład, którego wchodzą Świnka Skarbonita, Pies Dżi-Pi-Es i Jabłko Newton. Ile trzeba zdobyć punktów, aby zdobyć maskotkę? Wyjaśniamy.

Od poniedziałku ruszyła kolejna akcja Biedronki, w której za robienie zakupów i zbieranie punktów, będzie można zdobyć maskotkę. Po sukcesie Gangu Słodziaków przyszła pora na Gang Bystrzaków. W ofercie tej promocji są trzy maskotki. - Świnka Skarbonita pilnuje finansów gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach, a jej supermocą jest »cena«. Jabłko Newton ma sprytny plan na wszystko i stawia na »jakość«. Trzeci członek supergrupy to Pies Dżi-Pi-Es symbolizujący »bliskość«, rekomendujący robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd. Cała trójka łączy siły w walce z inflacją i zachęca do oszczędzania — czytamy w komunikacie Biedronki. Co zrobić, aby je dostać? Ile punktów trzeba uzbierać, by zdobyć maskotkę? Wyjaśniamy.

Tłumy w galerii w niedzielę handlową

Gan Bystrzaków w Biedronce. Zasady promocji

Jak czytamy w komunikacie Biedronki w tegorocznej akcji za każde zaoszczędzone 6 zł w Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę – te można zbierać do 19 listopada.

- Naklejki umożliwiają odbiór za darmo maskotki jednego z członków Gangu Bystrzaków. Aby odebrać Bystrzaka, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie - podaje sieć sklepów. 

Co ważne, to jedyny sposób, aby stać się właścicielem maskotki, ponieważ w tym roku nie będą one dostępne w sprzedaży. W akcji można zdobyć także książkę o przygodach gangu. Aby być jej właścicielem trzeba uzbierać 15 naklejek. 

Gang Bystrzaków w Biedronce. Jak zdobyć punkty? 

W ramach akcji oszczędzać można na dwa sposoby. W pierwszym, poprzez skorzystanie ze specjalnych ofert w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub w drugim – odkładając część wydanych pieniędzy w ramach Wirtualnego Portfela.

- Tygodniowe Misje Oszczędzania pozwalają na natychmiastowe oszczędności w trakcie zakupów konkretnych produktów biorących udział w akcji w danym tygodniu. Pierwsza misja otwierająca kampanię w tygodniu od 29 sierpnia startuje pod hasłem: »Kupuj w cenach niższych niż w zeszłym roku«. Dzięki niej klienci będą mogli kupić wybrane produkty w cenach niższych niż najniższa regularna cena danego produktu w 2021 r" — wyjaśnia Biedronka. - Jednocześnie przez cały czas trwania akcji oszczędności można gromadzić w „Wirtualnym portfelu”. Co tydzień za zakupy wybranych produktów z kartą Moja Biedronka przyznawany jest rabat kwotowy, który automatycznie zapisuje się w Wirtualnym Portfelu klienta - czytamy dalej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE