Biedronka obeszła zakaz handlu? Zakupy zrobisz w niedziele. Także w Rzeszowie

2020-05-17 11:30
Biedronka
Autor: Materiały prasowe

Takie zakupy będzie można wykonać na odległość. Dostarczy nam je kurier Glovo. Od 10 maja zakupy w Biedronce będą dzięki temu możliwe także w niehandlowe niedziele. Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Zakupy w Biedronce także w niedziele

Sieć Biedronka postanowiła wprowadzić możliwość zakupów także w niedziele. Od 10 maja będzie to można robić przez aplikację Glovo. Dodajmy, że obecnie zakupy online są możliwe w 16 miastach w Polsce, w tym w Rzeszowie.

Zakupy z dostawą w Biedronce: Ile to kosztuje?

Cena jednorazowej dostawy wynosi 9,99 zł. Nie ma przy tym limitów wagowych, ale waga zakupów nie może przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

Ile czeka się na dostawę zakupów z Biedronki?

Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo od godz. 10 do 22:30, w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego. Jednak w zależności od pory dnia i lokalizacji w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć.

Ceny w czasie zakupów na odległość

Biedronka zapewnia, że ceny w aplikacji są identyczne jak te na sklepowych półkach.

Zakupy przez internet w Biedronce: Co najchętniej kupują Polacy?

Z dotychczasowych danych wynika, że Polacy na odległość w Biedronce najchętniej kupują... banany. Dalej są filety z piersi kurczaka i pomidory malinowe. Klienci Biedronki chętnie sięgają też po masło, papier toaletowy, jaja, winogrona, filety z łososia, cytyny i awokado.

Posłuchaj, jaką rolę pełni w organizmie krzem, oraz w jakich produktach go szukać. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE