Jest promocja na piwo w Biedronce

i

Autor: Pixabay

Biedronka daje 12 piw za darmo. Tylko w piątek 20 listopada. Jakie są zasady promocji?

2020-11-20 7:18

Biedronka podobnie jak Lidl rozdaje piwa za darmo. Promocja będzie trwała przez jeden dzień - dokładnie 20 listopada. Co trzeba zrobić, by z niej skorzystać? Czy wszystkie marki piw są nią objęte?

Piwo gratis w Biedronce

20 listopada Biedronka uruchomi promocję na piwa. Każdy posiadacz karty "Moja Biedronka" będzie mógł otrzymać 12 piw gratis. Z promocji może skorzystać każdy, kto uda się do kasy z pełną kratą piwa, która zawiera 24 butelki. Połowa najtańszych produktów (lub w tej samej cenie) będzie bezpłatna.

Piwo za darmo w Biedronce: Jakie marki?

Podobną promocję kilka dni temu prowadził Lidl. Ta dotyczyła wszystkich rodzajów piw w sklepie. Promocja w Biedronce dotyczy wybranych marek, dokładnie piw:

  • Calsberg
  • Desperados
  • Heineken
  • Hopfe
  • Somersby
  • Żywiec

Piwo gratis w Biedronce: Wytrwali kupią po północy?

Dodajmy, że w czasie pandemii część Biedronek pracuje całodobowo. Można się spodziewać, że w takich sklepach klienci będą korzystali z poromocji już po północy 20 listopada. Promocja obowiązuje bowiem do wyczerpania zapasów.

Co ważne, alkohol nie może być sprzedawany osobom poniżej 18. roku życia. Spożywając go, należy pamiętać o umiarze i bezpieczeństwie. Pod żadnym pozorem nie wsiadajmy za kółko pod wpływem.

Posłuchaj o wartościach odżywczych owoców. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
jechał pod prąd na trasie S7 na węźle Elbląg Wschód. Elbląski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE