Miasto ogłasza przetarg na projekt modernizacji ul. Spacerowej w Rzeszowie!

i

Autor: Pixabay.com

Będzie modernizacja ul. Spacerowej w Rzeszowie! Miasto ogłasza przetarg

2021-06-16 13:30

Modernizacja ulicy Spacerowej w Rzeszowie obejmować ma budowę, rozbudowę i przebudowę miejskiej drogi o łącznej długości 650 m. Oprócz tego firmy, które staną do przetargu będą musiały postarać się także od uzyskanie ZRiDu, czyli zezwolenia na realizację inwestycji drogowej. Miasto ogłosiło przetarg i czeka na oferty od wykonawców.

Przebudowa ulicy Spacerowej w Rzeszowie dotyczyć ma odcinka od budynku nr 24 w kierunku ulicy Zelwerowicza, gdzie pierwszy fragment o długości nieco ponad 160 m po zakończeniu prac powinien mieć min. 5 m szerokości oraz jednostronny chodnik o szerokości 2 metrów. - Kolejny odcinek ulicy Spacerowej - w myśl mającej powstać dokumentacji projektowej - na długości ok. 485 metrów ma mieć jezdnię o szerokości 6 metrów wraz z jednostronną ścieżką pieszo-rowerową o szerokości min. 3,5 m - mówi Monika Konopka z Biura Prasowego urzędu Miasta Rzeszowa.

CZYTAJ TAKŻE: Będzie rozbudowa ul. Potockiego. Rzeszowski magistrat sprawdza przesłane oferty

Co oprócz tego?

Oprócz dróg, zaprojektowane ma zostać także m.in. oświetlenie, odwodnienie oraz zjazdy i skrzyżowania z istniejącymi drogami wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych. Miasto ogłosiło przetarg i na oferty firm czeka do 23-go czerwca. Firma, która wygra postępowanie, będzie miała nieco ponad rok na wykonanie zleconego zadania.

Estrada Rzeszowska zaprasza na Europejski Stadion Kultury 2021

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE