Atak z nożem w Rzeszowie

i

Autor: Pixabay

Atak nożem w mieszkaniu przy Rejtana w Rzeszowie? Dwóch studentów jest rannych

2020-11-27 11:48

W Rzeszowie doszło do ataku z użyciem noża w jednym z mieszkań? Dwie osoby są ranne. To studenci z Ukrainy. Kto był napastnikiem?

Atak nożem na studentów w Rzeszowie

Dwie młode osoby ranne z ranami  - to skutek zdarzenia, do którego doszło w jednym z mieszkań przy al. Rejtana w Rzeszowie w nocy z 26 na 27 listopada około godziny 3.

Zdarzenie potwierdza Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie. Wiadomo, że ranni to studenci z Ukrainy. Trafili do szpitala. Stan jednego jest określany jako ciężki. Portal tvp.info podaje, że rany zadano nożem. 

Na tę chwilę jednak nie wiadomo, co dokładnie wydarzyło się w mieszkaniu, ani kto był napastnikiem. Policja pracuje na miejscu pod nadzorem prokuratora. Na ten moment nikt nie został zatrzymany i nikt nie usłyszał zrzutów. 

AKTUALIZACJA: 

KMP w Rzeszowie wydało komunikat,  w którym pisze o prawdopodobnym użyciu niebezpiecznego narzędzia przez napastnika, a stan rannych określa jako ciężki:

"Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło dzisiaj w nocy w Rzeszowie. Najprawdopodobniej w wyniku użycia niebezpiecznego narzędzia rannych zostało dwóch obywateli Ukrainy. Mężczyźni trafili do szpitala, ich obrażenia są poważne". 

Wiadomo, że poszkodowani mają 19 i 21 lat. 

Posłuchaj o leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu C. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
ESKA XD #010
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE