Aplikacja eDziecko w Rzeszowie. W czym pomoże rodzicom?

i

Autor: Fot. Grzegorz Bukała UMRz

Ciekawostki

Aplikacja eDziecko w Rzeszowie. W czym pomoże rodzicom?

2023-10-02 10:07

Od 1 października rodzice dzieci uczęszczających do żłobków mogą korzystać z aplikacji eDziecko-Żłobek. Miejski Zespół Żłobków udostępnił aplikację, w której znalazły się informacje między innymi o opłatach, czy możliwość zgłoszenia nieobecność dziecka.

Aplikacja eDziecko w Rzeszowie

Od 1 października Miejski Zespół Żłobków udostępnia dla rodziców dzieci uczęszczających do żłobków, aplikację eDziecko-Żłobek – informuje Urząd Miasta Rzeszowa. Co ważne, aplikacja nie wymaga instalowania na komputerze, a do jej obsługi wystarczy dowolna przeglądarka internetowa. Edziecko-Żłobek daje rodzicom możliwość załatwienia kilku spraw:

  • może zgłaszać nieobecności dziecka w żłobku, może to robić z wyprzedzeniem- nieobecności są automatycznie uwzględniane w kosztach żywienia,
  • może sprawdzić poprzez internet naliczone opłaty za pobyt dziecka w żłobku,
  • może dokonać płatności online bezpośrednio ze strony systemu eDziecko.

ZOBACZ: Niesamowity gest! Siostra zakonna pomalowała oddział dziecięcy

Aplikacja eDziecko-Żłobek. Informacje dla rodziców 

Aplikacja daje możliwość powiadamiania rodziców o ważnych sprawach za pomocą indywidualnych wiadomości oraz tablicy informacyjnej.

Mam nadzieję, że dzięki narzędziu rodzicom naszych najmłodszych mieszkańców będzie łatwiej załatwić część spraw związanych z pobytem w żłobku. Staramy się na bieżąco korzystać z nowych technologii, aby w możliwie największym stopniu ułatwić rzeszowianom życie. I z pewnością takich rozwiązań w różnych dziedzinach życia będzie w mieście przybywać – zapewnia Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Do systemu eDziecko można się zalogować przez stronę aplikacji.

Tłumy na marszu Miliona Serc w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE