Akcja #restauracjaDlaMagdy: Możesz zgłosić restaurację z Podkarpacia do "Kuchennych rewolucji"

2020-02-07 10:45 Sylwia Indycka-Rosół
Akcja #restauracjaDlaMagdy: Możesz zgłosić restaurację z Podkarpacia do Kuchennych rewolucji
Autor: Instagram

Kuchenne rewolucje obchodzą 10-lecie programu. Z tej okazji Magda Gessler ruszyła z akcją #restauracjaDlaMagdy. Tym razem lokale, które przejdą kuchenne rewolucje, widzowie mogą zgłaszać sami! Sprawdź szczegóły na ESKA.PL Rzeszów.

Magda Gessler już po raz 21. przeprowadzi kuchenne rewolucje w wybranych restauracjach. Nowy sezon programu rusza wraz z wiosenną ramówką. TVN wyemituje pierwszy odcinek 5 marca 2020 roku. Odcinki będzie można oglądać co tydzień we czwartek o godzinie 21.30. Najbardziej niecierpliwi mogą tydzień wcześniej odpalić serwis player.pl.

Kuchenne Rewolucje. Akcja #restauracjaDlaMagdy


Fanów Magdy Gessler czeka wielka niespodzianka. Tym razem każdy z widzów będzie mógł wskazać lokal, w którym powstaną kolejne "Kuchenne rewolucje".

- Jeśli w Twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada Ci jej wystrój, obsługa i – co najważniejsze – jedzenie, opisz to. - zachęcają twórcy "Kuchennych rewolucji".

Wystarczy umieścić na Facebooku, Twiterze czy Instagramie publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdę Gessler i odmieni to miejsce!

- Pomóż nam przez kolejne dziesięciolecie zmieniać kulinarną mapę Polski! - dodają.

Którą restaurację na Podkarpaciu, Waszym zdaniem, powinna odwiedzić kreatorka smaku?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE