policja

i

Autor: pixabay.com

24-latka chciała wejść do swojego mieszkania. Została postrzelona przez wynajmujących

2022-07-15 20:46

Do niezwykle groźniej sytuacji doszło w piątkowe popołudnie w Rzeszowie. Kobieta, która próbowała się dostać do swojego mieszkania, została postrzelona przez znajdujących się tam mężczyzn, którzy wynajmowali mieszkanie. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyźni zostali zatrzymani przez policję.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu. Jak podaje serwis Fakt, po godzinie 17.00 24-letnia kobieta próbowała się dostać do swojego mieszkania, towarzyszyli jej rodzice. Rzeszowianka zjawiła się tam, ponieważ wynajmującym lokal mężczyznom skończyła się umowa najmu i mieli się wyprowadzić.

Jednak gdy 24-latka otworzyła drzwi, jeden z mężczyzn znajdujących się w środku chwycił za pistolet i oddał do kobiety strzały. Kule trafiły 24-latkę w brzuch oraz przedramię. Kobieta natychmiast została przewieziona do szpitala.

Z ustaleń dziennikarzy RMF24 wynika, że niedługo potem policja zatrzymała w sprawie dwóch mężczyzn przebywających w mieszkaniu. To dwóch 24-latków - jeden z nich posiada pozwolenie na broń. W jego plecaku znaleziono pistolet.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Auta PRL

Pytanie 1 z 11
Samochód, który jako pierwszy przejechał Trasą Łazienkowską w 1974 roku to...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE