s

i

Autor: Pixabay

22-latka, która utonęła w stawie, była w ciąży. Rusza śledztwo prokuratury

2020-08-20 11:58

Jest śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 22-latki, która kilka dni temu utonęła nad niestrzeżonym stawem w Lipiu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta była w trzecim miesiącu ciąży.

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie w dniu 17 sierpnia wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 22-letniej Barbary G. w miejscowości Lipie w gminie Głogów Małopolski, tj. o przestępstwo z art. 155 kk.

Do zdarzenia doszło w dniu 16 sierpnia kiedy to Barbara G., podczas wypoczynku, wraz z narzeczonym, nad niestrzeżonym stawem w miejscowości Lipie weszła do wody a następnie zniknęła pod jej taflą.

Przeprowadzona akcja ratownicza zakończyła się wyłowieniem ww. z wody. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie zdołano przywrócić Barbarze G. funkcji życiowych. Po dokonaniu oględzin miejsca zdarzenia ciało Barbary G. zostało zabezpieczone i skierowane na sekcję.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż Barbara G. była w trzecim miesiącu ciąży.

Obecnie w sprawie podejmowane są czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zaistniałego zdarzenia. Zgodnie z właściwością miejscową sprawa jest prowadzona w Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie.

Posłuchaj o cellulitis, zapaleniu tkanki łącznej. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Ewa Demarczyk była żoną ZŁODZIEJA. Tego nie wiecie o życiu piosenkarki. Vlog Ewy Wąsikowskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE