[Aktualizacja] Zderzenie 4 samochodów na skrzyżowaniu ulic Kieleckiej i Wolanowskiej - Nowe Fakty

2021-04-08 16:31 ALB
Zdjęcie z wypadku
Autor: Źródło: KMP Radom

Do zdarzenia doszło w środę, 7 kwietnia, chwile przed godziną 8. W wyniku zdarzenia 3 osoby trafiły od szpitala.

Wypadek na skrzyżowaniu Kieleckiej i Wolanowskiej. Chwile przed godz. 8 doszło tam do zderzenia 4 aut osobowych, którymi podróżowało 7 osób. 3 z nich zostały ranne i zabrane do szpitala:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący land roverem jechał ulicą Kielecką. Wjechał na skrzyżowanie mając czerwone światło i zderzył się z suzuki, które wyjeżdżało z ulicy Wolanowskiej. Następnie land rover uderzył jeszcze w vw i toyotę, które czekały przed skrzyżowaniem na ulicy Kieleckiej.

Powiedziała nam Justyna Leszczyńska z radomskiej policji. Na miejscu działają służby, występują tam również utrudnienia w ruchu, które jak poinformował nas dyżurny policji, potrwają prawdopodobnie jeszcze przez pół godziny.

[AKTUALIZACJA]

Służby zakończyły działania na miejscu i droga jest przejezdna.

[AKTUALIZACJA - 8 kwietnia]

Nowe fakty w sprawie wczorajszego wypadku na skrzyżowaniu Kieleckiej i Wolanowskiej. 41-latek, który go spowodował przed samym zdarzeniem ukradł paliwo. Jak poinformowała nas Justyna Leszczyńska z radomskiej policji, 41-latek zatankował na jednej z radomskich stacji benzynowych za kilkaset złotych i odjechał nie płacąc. W związku z kradzieżą policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie 41-latka. Odpowie on również za spowodowanie zdarzenia drogowego.