Wyścig Dookoła Mazowsza w Kozienicach zakończony - Działo się! [Galeria, Audio]

2021-07-17 18:42

W Kozienicach odbył się ostatni etap jedno z najważniejszych wyścigów w Polsce. Kto został zwycięzcą? O tym w naszym artykule.

Pogoda dopisała, a Kozienice stały się na jeden dzień stolicą kolarstwa. Dziś (17.07.) odbył się 4 i jednocześnie ostatni etap wyścigu "Dookoła Mazowsza". Na starcie pojawiły się łącznie 24 ekipy zarówno z Polski jak i zagranicy. Do przebycia mieli 165 km.

Zwycięzcą 4 etapu został pochodzący z Findlandi Juntunen Antti-Jussi. Z kolei na drugim i trzecim miejscu uplasowali się kolejno Petr Kelemen i Eirik Lunder. W klasyfikacji ogólnej zwycięzcą wyścigu został zawodnik z 4 miejsca ostatniego etapu, czyli Eirik Lunder. Dodatkowo, tego dnia miały miejsce również wyścigi amatorów w tym m.in. Mazovia Masters.