W Radomiu odbędzie się Festiwal Roślin

2023-02-14 15:18
Zdjęcie poglądowe
Autor: Źrodło: Pixabay (zdjęcie poglądowe)

W dniach od 25 do 26 lutego w hali radomskiego MOSiR-u odbędzie się targ roślin doniczkowych. Więcej o tym w artykule.

Nasze miasto stanie się na jeden weekend stolicą zieleni. W Radomiu odbędzie się Festiwal Roślin czyli targ roślin doniczkowych. Na miejscu można będzie zobaczyć ich różne gatunki w tym również te kolekcjonerskie, a także je nabyć. Uczestnicy otrzymają również wskazówki dotyczące pielęgnacji zieleni:

Każda osoba która ma wątpliwości co do tego jak opiekować się swoją rośliną może uzyskać u nas porady. Jako doradca roślinny podczas festiwalu opiszę krok po kroku jak zapewnić dla nich odpowiednie warunki m.in. jakie wybrać podłoże i czym je nawozić. - Powiedziała Wiktora Moch, doradca roślinny na Festiwalu Roślin.

Festiwal Roślin odbędzie się w dniach od 25 do 26 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9. Wstęp wolny.​ Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE