autobus Radom

i

Autor: Kinga Furch

"Trzynastka" od soboty wraca na stałą trasę

2023-02-01 9:56

Autobus linii numer 13 od soboty, 4 lutego wraca na stałą trasę na Borkach. To w związku z zakończeniem prac Wodociągów Miejskich na skrzyżowaniu ulic Stasieckiego, Dębowej i Kosowskiej.

"Trzynastka" wraca na stała trasę. Od soboty, 4 lutego autobusy miejskie tej linii przejadą już przez skrzyżowanie Dębowej, Stasieckiego i Kosowskiej. Wcześniej skrzyżowanie było zamknięte dla ruchu z powodu prac wodociągowych.

Autobusy miejskie linii 13 będą ponownie jeździły stałą trasą na Borkach, przebiegającą w obu kierunkach ulicami 1905 Roku, Maratońską, Dębową, Kosowską i Suchą. Zostaną one zatem wycofane z tymczasowego objazdu, poprowadzonego przez Limanowskiego (od Maratońskiej do Suchej) oraz Suchą (od Limanowskiego do Kosowskiej) - powiedział Dawid Puton, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. - Ze względu na wprowadzenie powyższych zmian zostanie jednocześnie skorygowany rozkład jazdy linii miejskiej 13.

Stała trasa linii numer 13 będzie obowiązywać od najbliższej soboty, 4 lutego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE