stadion na Narutowicza

Autor: facebook MOSIR Radom

Trzecia liga: Broń Radom kończy rundę jesienną porażką na wyjeździe

2020-11-30 14:11

Radomianie przegrali z RKS Radomsko 3:1. - Szkoda straconych punktów, ale nie załamujemy rąk i bierzemy się do pracy, mówił po meczu trener Broni, Artur Kupiec.

Mimo, że wynik tego nie odzwierciedla, Broń nie była gorszym zespołem. Radomianie wyrównali stan meczu na 1:1 w 51 minucie, by za chwilę znów gonić rywala, po stracie na 2:1. Gospodarze rozwiali nadzieje radomian na remis w samej końcówce meczu, ustalając wynik w 88 minucie na 3:1. Trener Broni miał do dyspozycji okrojony skład, bez czterech zawodników. Nie mogli zagrać: Matheus Dias, Michał Kielak, Carlos Saavedra i Elian Hernandez.

- Szkoda straconych punktów, ale nie załamujemy rąk i bierzemy się do pracy. Chcemy wzmocnić solidnie zimą ten zespół, przepracować mocno okres przygotowawczy i w marcu rozpocząć marsz w górę tabeli - powiedział po meczu klubowemu portalowi trener Broni, Artur Kupiec.

Broń Radom z dorobkiem 20 punktów przezimuje w tabeli trzeciej ligi pierwszej grupy na 1.5 miejscu. Radomianie zdobyli jesienią 20 punktów Odnotowując 5 zwycięstw, 5 remisów i 8 porażek.

Bramki: Kolasa 16, 88, Klepacz 55 - Śliwiński 51

Radomsko: Podleśny - Szczepaniak, Klepacz, Babul, Balcerzyk, Sambor, Bocian, Kolasa, Stefańczyk, Kventsar, Saktura

Broń: Zacharski - Machajek, Jagieła, Kiercz, Stefański (87 Goljasz), Leśniewski, Dąbrowski, Jończyk, Smuczyński, Pociecha, Śliwiński

Źródło: bronradom.pl