Ten Dach. Doświadczenie godne zaufania. Sprawdź ofertę!

2023-02-13 14:33 Materiał sponsorowany

Szukasz pokrycia dachowego? Skorzystaj z usług oferowanych przez firmę Ten Dach. Bogata oferta, doświadczenie - to wszystko sprawia, że radomskie przedsiębiorstwo każdego roku zdobywa rzesze nowych klientów.

Firma Ten Dach od lat zajmuje się sprzedażą i montażem pokryć dachowych. W branży działa już od 20 lat - przez ten czas, dzięki profesjonalizmowi i dużej ofercie, przedsiębiorstwo zostało liderem lokalnego rynku.

Jednak działalność firmy nie ogranicza się tylko do granic Polski. Jako dobrzy fachowcy, radomianie dali się poznać również u naszych zachodnich sąsiadów.

Doświadczenie i fachowość

Co sprawiło, że obecnie Ten Dach zajmuje tak wysoką pozycję na rynku? Na sukces naszej firmy składają się: doświadczenie osobiste, bardzo dobra współpraca strategicznych producentów a także wiele wykwalifikowanych ekip wykonawczych, złożonych z najlepszych fachowców.

Co oferuje swoim klientom firma Ten Dach?

  • dowóz materiałów gratis
  • konkurencyjne ceny
  • rzetelne wyceny gratis
  • doradztwo techniczne
  • miła profesjonalna obsługa
  • kredyty i inne dogodne formy spłat

Przekonaj się sam!

Firma Ten Dach swoim klientom oferuje produkty wyłącznie renomowanych firm. Jako jedna z niewielu na rynku może pochwalić się realizacją już ponad 1000 obiektów.

Przekonaj się sam, jak wysoką jakość oferuje Ten Dach! Odwiedź stronę internetową firmy.

Siedziba firmy: ul.Warszawska 73 Radom.

Kontakt telefoniczny:

(048) 385-79-35

501 492 709

507 101 835.

Adres e-mail: tendach@tendach.com.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE