Świeć się z Energą: Radom gotowy na święta! To już 12 edycja kolorowego plebiscytu

i

Autor: Urząd Miejski Radom: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/mazowieckie/radom/6418/ Świeć się z Energą: Radom gotowy na święta! 2020

Świeć się z Energą: Radom gotowy na święta! To już 12 edycja kolorowego plebiscytu!

2021-01-05 11:20

Ruszyła XII edycja Świeć się z Energą. Wyjątkowego konkursu w którym każde z miast może zawalczyć o tytuł najpiękniej rozświetlonego miejsce w Polsce! Ale to nie wszystko, bo oprócz tak ważnego tytułu, do zwycięskich miast trafią także charytatywne nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Mieszkańcy Radomia - pora ruszyć do „walki” o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”!

Organizatorzy konkursu już od 12. lat udowadniają, jak wielkie serce mają Polacy. Charytatywna pomoc w ramach „Świeć się z Energą” trafiła do dziesiątek placówek pomocowych oraz setek rodzin indywidualnych w całej Polsce, a całkowita kwota wsparcia przekroczyła w zeszłym roku 1 milion złotych. Podczas XI edycji charytatywnego plebiscytu tytuł „Świetlanej Stolicy Polski” zdobyła Bielsko-Biała, a zaraz za nią uplasowały się Zamość i Rzeszów. Czy tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zostanie obroniony w tym roku? A może któreś z miast zaskoczy swoją wyjątkową iluminacją? Przekonajmy się.

Zagłosuj na Radom!

Czy pomoc trafi do potrzebujących z Twojego miasta?

 Dzięki Świeć się z Energą do 16 miast z całej Polski trafia kilkadziesiąt urządzeń AGD o łącznej wartości 200.000zł! Lodówki, pralki otrzymają osoby i instytucje, które nie mogą pozwolić sobie na nowy sprzęt. Chcesz pomóc potrzebującym ze swojego miasta? Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Na zwycięstwo ma szanse również Radom, który w tym roku przygotował wiele niezwykłych atrakcji zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających. Co już teraz możemy zobaczyć na ulicach?

Świeć się z Energą: Radom gotowy na święta!

Gotowi na święta? Boże Narodzenie to wspaniały czas, na który czekają i dorośli i dzieci. Wolne dni spędzać będziemy w gronie najbliższych, co nie znaczy, że musimy koniecznie pozostać na kanapach. Warto wyjść z domu i udać się na spacer ulicami Radomia. Tam czekają na nas bowiem niezwykłe świąteczne dekoracje! Zaproście rodzinę do wspólnej fotografii przy podświetlonej nazwie miasta i pokażcie dzieciom prawdziwego, błyszczącego Świętego Mikołaja, który jeszcze przed świętami dumnie prezentował się, pozdrawiając przechodzących. Maluchom z pewnością spodoba się równie bardzo podświetlany 'pluszowi miś', a zakochani nie mogą odmówić sobie pocałunku w tunelu! Kto wie, może przyniesie on Wam szczęście?

Swoje głosy możecie oddawać TUTAJ.

A może inne miasto z Twojego województwa zasłużyło na ten tytuł? Do tej pory zgłosiły się między innymi Warszawa, Marki i Płock. I lista wciąż się wydłuża! Bądźcie na bieżąco wchodząc na stronie swiecsie.se.pl, gdzie możecie głosować na swoich faworytów.

Konkurs fotograficzny „Świeć się”

Na tym jednak świąteczny konkurs się nie kończy, bo Świeć się z Energą to nie tylko plebiscyt miast, ale również plebiscyt własnych możliwości i umiejętności. Czyli nic innego jak konkurs fotograficzny dla każdego! Wystarczy, na zrobionym przez siebie zdjęciu uchwycić atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, następnie wysłać je poprzez formularz przypisując zdjęcie do jednej z kategorii: Mój Dom, Moi Bliscy, Moje Miasto, Moja Ulubiona Szopka oraz Moja Iluminacja. A potem to już tylko zachęcać znajomych do głosowania na swoją pracę. Prawda, że proste? Pamiętajcie, że do wygrania aż 79 nagród o wartości ponad 30 000 złotych.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Inicjatorem i wyłącznym sponsorem akcji jest Energa Grupa ORLEN.

świeć się 2

i

Autor: Materiały prasowe

Akcja partnerska

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE