Swiąteczna sprzeczka mogła skończyć się tragicznie. Zaginiona kobieta odnaleziona w lesie

2020-12-28 10:46
Nador
Autor: mazowiecka policja

Policyjny pies patrolowo-tropiący w kilka godzin po zgłoszeniu zaginięcia, wraz ze swoim przewodnikiem, odnaleźli zaginioną 39-latkę. Kobieta trafiła do szpitala.

Rodzinna awantura mogła skończyć się tragedią. W pierwszy dzień świąt wieczorem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu w miniony piątek otrzymał informację o zaginięciu 39-latki. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, kobieta po awanturze domowej wyszła z domu w nieznanym kierunku. Na miejsce zdarzenia, na terenie gminy Wolanów natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Mundurowi oraz przewodnik psa służbowego, mł. asp. Sławomir Bąba wraz z dwuletnim owczarkiem niemieckim - Nadorem, od razu rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Pies służbowy podjął trop prowadząc policjantów do pobliskiego lasu i odnalazł zaginioną. Kobieta po odnalezieniu została przekazana pod opiekę medyczną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE