Spis rolny: Mimo epidemii rachmistrzowie będą pracować w terenie

2020-10-16 16:04 JB
zbiory
Autor: pixabay

Takie jest zapotrzebowanie zgłaszane przez rolników, a sami ankieterzy tez są gotowi do pracy w terenie informuje Urząd Statystyczny w Warszawie.

Jak informuje Urząd Statystyczny w Warszawie, spis jest na półmetku. Do tej pory wziął w nim udział co piąty rolnik z Mazowsza. Udziął w badaniu jest obowiązkowy. Ankietę można wypełnić samemu przez internet, można też udzielić wywiadu telefonicznego. Ostatnią opcją jest wywiad w terenie. Rachmistrzowie US podczas wywiadu stosują wymagane środki ostrożności, najlepiej jak wywiad odbywa się w otwartej przestrzeni. Takich samych środków ostrożności wymaga się od respondentów. Wywiad bezpośredni nie może być prowadzony z użytkownikami gospodarstw rolnych objętymi kwarantanną i izolacją domową.

Udział w spisie jest OBOWIĄZKOWY dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego w Polsce. Podstawową i obowiązkową metodą jest SAMOSPIS INTERNETOWY, dostępny na stronie https://spisrolny.gov.pl/. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – formularz spisowy można wypełnić w domu o dogodnej porze i nie trzeba umawiać się z rachmistrzem na rozmowę telefoniczną lub wywiad bezpośredni - informuje Marcin Kałuski z Urzędu Statystycznego w Warszawie.

Trener personalny o zamknięciu branży fitness: "Od jutra nie zarabiam"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.