Spawacz, a może operator koparki? Zdobądź wymarzoną pracę dzięki KMP Edukacja

2022-06-20 7:00
Spawacz, operator koparki? Zdobądź wymarzoną pracę dzięki KMP Edukacja
Autor: pexels.com

KMP Edukacja to ponad 20-letnia tradycja. Ośrodek, który pomógł spełniać marzenia, miejsce, gdzie rozpoczęła się zawodowa przygoda wielu mieszkańców regionu radomskiego i nie tylko. Rok 2021 dla KMP Edukacja był wyjątkowy, ale to tylko zmotywowało właścicieli do dalszego działania i rozwoju.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego KMP Edukacja na mapie naszego regionu mocno zapisał się złotymi głoskami. Tylko w ostatnim czasie został laureatem plebiscytu "Orły Kształcenia" i otrzymał złotą odznakę. Wcześniej otrzymał tytuł "Liderzy Regionu" w plebiscycie "Echa Dnia", zaś kilka miesięcy temu Izba Przemysłowo Handlowa Ziemi Radomskiej wyróżniła firmę za długoletnią współpracę na rzecz wspierania lokalnej przedsiębiorczości.

Pasmo ostatnich sukcesów KMP Edukacja to w głównej mierze zasługa całej ekipy ośrodka. Tutaj zatrudnienie znalazło wielu świetnych instruktorów różnej branży, co przekłada się na świetne wyniki podopiecznych.

Przez wiele lat KMP Edukacja słynęła w dużej mierze z kursów na prawo jazdy wszystkich kategorii. To nadal jest mocna oferta firmy, ale wachlarz możliwości w ostatnich latach się powiększył. Właściciele firmy Marcin i Kinga Piotrowscy świetnie znają rynek pracy, potrafią doskonale odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów. Dlatego w ostatnim czasie można tutaj zgłaszać się na kurs Hydraulicznych Dźwigów Samochodowych, podestów ruchomych, żurawi, wózków jezdniowych. Własna spawalnia i świetny instruktor pozwalają na wykształcenie spawaczy, którzy potrafią pracować różnymi metodami. Od niedawna KMP Edukacja organizuje kursy na maszyny budowlane. Tutaj można się nauczyć operować koparką, koparko - ładowarką, walcem spychaczem.

- Obsługa tych na pozór bardzo ciężkich urządzeń nie jest taka trudna. Po zakończeniu kursu każdy radzi sobie bardzo dobrze. Posiadanie takich kwalifikacji to bardzo duży atut podczas poszukiwania pracy w sektorze budowlanym - zaznacza Michał Pach, instruktor w KMP Edukacja.

Wielu kursantów po szkoleniu w KMP Edukacja znalazło już dobrą pracę. Atutem firmy z Radomia jest to, że posiada własny plac, sale wykładowe, własne maszyny, dzięki czemu kursanci szkolą się w dogodnych terminach. Co najważniejsze, nauka odbywa się według aktualnych wytycznych Urzędu Dozoru Technicznego po to, aby każdy był jak najlepiej przygotowany do egzaminu i do pracy.

To jednak nie koniec. KMP organizuje kurs na uprawnienia elektroenergetyczne SEP. Ponadto kierowcy samochodów ciężarowych mają możliwość poszerzać swoje kwalifikacje. Tutaj między innymi można zdobyć kwalifikacje ADR na przewóz niebezpiecznych substancji.

Ośrodek KMP Edukacja mieści się w Radomiu, przy ul. Narutowicza 1a. W sprawie zapisów na szkolenia można kontaktować się mailowo pod adresem biuro@kmpedukacja.com.pl, telefonicznie (500-082-269) lub poprzez profil na Facebooku "KMP Edukacja". Więcej informacji znajdziesz także na stronie internetowej https://kmpedukacja.pl/.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE