Cerrad Enea Czarni Radom

Autor: FB, Cerrad Enea Czarni Radom

Siatkówka: Bez niespodzianki w Bełchatowie. Wojskowi bez punktu

2020-12-30 9:24

W meczu zaległej 11 kolejki siatkarskiej PlusLigi siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom przegrali na wyjeździe z PGE Skra Bełchatów. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy.

Drużyna Roberta Prygla postawiła się rywalom tylko w pierwszym secie. Wojskowi prowadzili w końcówce 22:24 i mieli dwie piłki setowe. Ostatecznie pierwszy set zakończył się wynikiem 27:25. Kolejne dwa sety to już zdecydowane prowadzenie gospodarzy. Siatkarze Michała Mieszko Gogola bez problemy wygrali dwa kolejne sety 25:22 i 25:12. Dla podopiecznych Roberta Prygla była to 12 porażka w tym sezonie a 3 z rzędu.

Przypomnijmy, mecz w Bełchatowie był również rozgrywany jako półfinał I siatkarskiego Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. W walce o 3 miejsce Wojskowi zmierzą się z MKS-em Będzin. Mecz dziś ( 30 grudnia) o 15. W finale zawodów w Częstochowie zmierzą się Exact Systems Norwid Częstochowa, który pokonał MKS Będzin oraz PGE Skra Bełchatów.

PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (27:25, 25:22, 25:12)

Ile będziesz mieć dzieci? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, co szykuje przyszłość!