Zdjęcie poglądowe

Autor: Źrodło: Pixabay (zdjęcie poglądowe)

Siatkarz młodzieżowego zespołu Czarnych Radom został pobity

2022-11-16 9:27

Do sytuacji miało dojść w poniedziałek podczas przerwy rozgrywanego meczu. Więcej o tym w artykule.

Cała sytuacja miała mieć miejsce podczas wyjazdowego meczu pomiędzy Huraganem Wołomin a RCS Czarni Radom II. Jak poinformował radomski klub na swoim fanpage'u, już podczas trwającego meczu dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji gdzie zawodnicy byli obrażani i opluwani przez kibiców.

Po 4 setach wynik dla obu drużyn wynosił 2:2. Przed Tie-Breakiem jeden z zawodników radomskiej drużyny zgłosił potrzebę udania się do toalety. To właśnie tam mężczyzna miał zostać pobity. Po zdarzeniu zawodnik Czarnych został zabrany do szpitala.​