elka

i

Autor: WORD Radom

Radomski WORD: Egzaminy na prawo jazdy wstrzymane z powodu zagrożenia koronawirusem

2020-03-12 16:20

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu zawiesza egzaminy na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Egzaminy zawieszono od 13 do 25 marca. WORD w Radomiu oraz oddziały terenowe w Grójcu, Kozienicach i Zwoleniu będą nieczynne. Osoby w wyjątkowej sytuacji np. z powodu podpisanych umów, czy skierowań mogą zdawać egzamin, po wcześniejszym uzgodnieniu w ośrodku w Warszawie.

Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy w związku ze wzmożonym okresem zachorowań na chorobę pochodzenia wirusowego, w tym wystąpieniem na obszarze Województwa Mazowieckiego potwierdzonych przypadków zachorowań na COVIG-19 wywołanej koronoawirusem SARS-CoV-2 oraz w trosce o zdrowie osób egzaminowanych jak również pracowników Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego na terenie Mazowsza podjęta została decyzja o zawieszeniu od 13 do 25 marca 2020 r. przeprowadzania wszystkich egzaminów państwowych realizowanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE