Radomski Program Drogowy zakończony! Co udało się zrobić?

2021-12-27 12:21
ulica Zielna Radom
Autor: źródło: facebook Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu

Kilka ulic utwardzono w tym roku w ramach Radomskiego Programu Drogowego. Są tez trzy inwestycje, które stanęły w miejscu. - Na wykonawcę nakładane są kary - tłumaczy Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji.

Na pierwszy ogień poszła ulica Gęsia, a jako ostatnia - Zielna. Pod koniec tego roku utwardzono ​kolejną - i ostatnią już w tym roku - ulicę w ramach Radomskiego Programu Drogowego.

Mieszkańcy drogi na radomskim Młodzianowie zyskali tylko nową nawierzchnię.

Jak zwykle przy zadaniach z Radomskiego Programu Drogowego, na całej długości ulicy Zielnej położono asfalt tylko i wyłącznie. Nie ma tam chodników, nie ma kanalizacji. Długość ulicy to 320 metrów, a koszt wykonania prac wyniósł prawie 360 tysięcy złotych - powiedział nam Dawid Puton, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. - W tym roku w ramach RPD utwardzono też ulice Gęsią, sięgacz Starachowickiej, Mroza i Stawową.

Były też pewne problemy.

Nie jest to winą Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji, a jednego z wykonawców, z którym MZDiK prowadzi rozmowy od pewnego czasu. Po to, aby jak najszybciej zakończyć niektóre zadania. Jednocześnie MZDiK nakłada na tego nierzetelnego wykonawcę kary finansowe - dodaje Puton.

Pierwszą z ulic w ramach RPD - Gęsią - utwardzono w sierpniu tego roku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE