Radom ponownie stanie się stolicą mody - Przed nami Radom Fashion Show 2022!

2022-08-12 14:22
Radom Fashion Show 2022
Autor: Materiał Prasowy

Na 27 sierpnia zaplanowano wielki finał ogólnopolskiego konkursu dla projektantów mody. Więcej o tym w artykule.

Radom po raz kolejny będzie gościł projektantów z całego kraju. Już pod koniec sierpnia odbędzie się pokaz mody w ramach X, jubileuszowej edycji Radom Fashion Show! Na wybiegu, swoje kreacje będą pokazywać uczestnicy konkursu, a poza prezentacjami kolekcji zaplanowano również koncerty.

Radom Fashion Show jest skomplikowaną imprezą: To wielu projektantów, kolekcji, modelek i modelów, a także osób które pomagają nam od strony fryzur czy makijażu. Lubimy tą imprezę, ponieważ przynosi bardzo pozytywny efekt i jest bardzo atrakcyjna wizualnie. - Powiedziała nam Beata Drozdowska dyrektor Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii Łaźnia, która organizuje konkurs.

Na stronie radomskiej Łaźni dostępne są już kolekcje jakie zostały zgłoszone do konkursu. Łącznie jest ich 21, a każda z nich prezentuje odmienny styl. Kolekcje znajdziecie pod TYM linkiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE