Radom ma nowego wiceprezydenta - Została nim Marta Michalska-Wilk

i

Autor: Karol Pakosz

Radom ma nowego wiceprezydenta - Została nim Marta Michalska-Wilk

2023-03-13 12:30

Była przewodnicząca koła radnych Koalicji Obywatelskiej zastąpi Jerzego Zawodnika. Więcej o tym w artykule.

Marta Michalska-Wilk nowym zastępcą prezydenta Radomia. Dotychczasowa przewodnicząca klubu radnych Koalicji Obywatelskiej obejmie stanowisko po Jerzym Zawodniku. Zmiany zaszły na prośbę byłego wiceprezydenta, który chcę rozwijać się zawodowo w ochronie zdrowia i obejmie funkcje wicedyrektora do spraw eksploatacyjnych w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym.

Zmiany w życiu są nieuniknione. Zakończyła się moja misja w urzędzie, ale cały czas pozostaję do dyspozycji radomian. Mam nadzieję, że na nowym miejscu moja wiedza, energia i pomysły przełożą się na jak najlepsze usługi medyczne dla mieszkańców naszego miasta. - Powiedział Jerzy Zawodnik, były wiceprezydent Radomia.

Jerzy Zawodnik sprawował stanowisko zastępcy prezydenta od 2015 roku. Nowa wiceprezydent, podobnie jak jej poprzednik, będzie odpowiedzialna za ochronę zdrowia, politykę społeczną i działania na rzecz ochrony środowiska.

Czuję ogromną odpowiedzialność, ale też satysfakcję, że jako wiceprezydent będę miała szansę pracować na rzecz mieszkańców Radomia. Dziękuję prezydentowi za zaufanie. Jako radna zawsze kierowałam się dobrem mieszkańców i tym, aby poprzez swoją pracę rozwiązywać mniejsze czy większe problemy. To się na pewno nie zmieni - Powiedziała Marta Michalska-Wilk, nowa wiceprezydent.

Wśród zadań jakie czekają na nowego zastępce prezydenta jest m.in. przebudowa oddziału ratunkowego, kontynuacja wymiany ambulansów czy działania w związku z projektem in vitro. Funkcje przewodniczącego klubu radnych Koalicji Obywatelskiej objęła Wioletta Kotkowska.​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE