Wystawa fotorgrafii z zajęć fotograficznych Pracowni Nowych Mediów Amfiteatru

i

Autor: pixabay

Radom. „Amfiteatr” zaprezentuje efekt rocznej pracy z zajęć fotografii w Pracowni Nowych Mediów

2022-06-23 12:01

Architektura, portrety czy artystyczne ujęcia ludzi i miejsc w analogowym wydaniu - mowa o wystawie zdjęć z zajęć fotografii w Pracowni Nowych Mediów Miejskiego Ośrodka Kultury "Amfiteatr". Wernisaż wystawy już w lipcu w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Marzenia a cyfrowa rzeczywistość. Fotografia, ale jak? - to nazwa wystawy z zajęć fotograficznych w Pracowni Nowych Mediów w "Amfiteatrze". - Prezentowane zdjęcia przedstawiają efekt rocznej pracy z mediami fotograficznymi - mówi Dariusz Wróbel z filii nr Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu:

Będzie to wystawa prac po warsztatowych. Zajmowano się tam fotografią, również fotografią analogową, czyli taką z chemią, odczynnikami, gdzie nie możemy zrobić tysiąca ujęć, tysiąca powtórek, tylko musimy złapać kadr w tym momencie, w tej chwili. Efekt rocznej pracy tych ludzi zostanie zaprezentowany podczas tej wystawy. Pieczę nad projektem sprawowali: Sebastian Klochowicz oraz Łukasz Wójcik.

Wernisaż wystawy już 7 lipca o godzinie 17 w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE