Materiał prasowy

i

Autor: Źródło: resursa.radom.pl

Przed nami finisaż wystawy (NIE)WIDZIALNI

2023-02-28 14:06

Radomscy licealiści podsumują swój projekt poświęcony zdrowiu psychicznemu. Więcej o tym w artykule.

To ostatni dzwonek by zobaczyć artystyczne pracę radomskich licealistów poruszające ważny temat. Tylko do piątku w Resursie Obywatelskiej będzie czynna wystawa (Nie)widzialni. Przypomnijmy, to cześć projektu w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii, a jego autorami są uczniowie z VI liceum ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego i Zespołu Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta. Finisaż który odbędzie się ostatniego dnia wystawy będzie zarówno jej podsumowaniem jak i całego projektu.

Na wystawię prezentowane są pracę uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Radomiu, a ich tematyka dotyczy zdrowia psychicznego radomskiej młodzieży i tego jak jest ono ważne. Twórcy projektu podkreślają również że w ten sposób chcą zachęcić młode osoby do działalności społecznej w tym kierunku.

Finisaż wystawy już w najbliższy piątek czyli 3 marca o godz. 11.00 w budynku Resursy Obywatelskiej przy ul. Malczewskiego 16. Wstęp wolny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE