rolkarze

i

Autor: pixabay.com

Po raz pierwszy w tym sezonie rolkarze opanują Radom

2022-04-22 15:41

Już w najbliższą sobotę (23 kwietnia) Stowarzyszenie Zarolkujemy Radom organizuje pierwszy w tym sezonie Nightskiting, czyli przejazd rolkarzy ulicami miasta. Zbiórka o 17 na placu Jagielońskim. Rolkarze wystartują o 18.

Przejazd rolkarzy ulicami miasta odbywać się będzie cyklicnie przez najbliższe miesiące. Pierwszy już jutro (23 kwietnia). Trasa liczyć będzie prawie 20 km. Rolkarze i rolkarki pojadą ulicami: Plac Jagielloński (start), Kelles-Krauza, Pileckiego, Chrobrego, 11 Listopada, Żwirki i Wigury, Struga, Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Dębowa, Kosowska, Sucha, Limanowskiego, Toruńska, E.Leclerc (przerwa), Toruńska, Wierzbicka, Łukasika, 1905 Roku, Dwokontta, Poniatowskiego, Prażmowskiego, NS, Szklana, Katowicka, Wodna, 25 Czerwca, Słowackiego, Żeromskiego, Niedziałkowskiego, Kelles-Krauza, plac Jagielloński (meta). 

Jedziemy przez miasto, żeby propagować zdrowy tryb życia, żeby propagować rolkarstwo. Kto brał już udział ten wie, że nightskitingi w Radomiu maja szczególna formę. Jest bardzo przyjemnie, zdrowo, serdecznie. Zapraszamy absolutnie wszystkich, bo będzie się działo- zachęca Mirosław Ziętkowski prezes Stowarzyszenia Zarolkujemy Radom

Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy pilnie zalecają noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 18 noszenie kasku jest obowiązkowe. Udział w przejeździe dzieci do lat 12 tylko pod nadzorem opiekuna. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE