Radomiak Radom

Autor: radomiak.pl

Piłka Nożna: Zieloni z drugą porażką w sezonie

2021-09-27 8:45

W meczu 9 kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomia Radom przegrał na wyjeździe ze Stalą Mielec. Mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Bramka padła pod koniec pierwszej połowy. W 45 minucie Piaseckiego w polu karnym faulował Majchrowicz i sędzie podyktował rzut karny. Wykorzystał go Tomasiewicz. Dla podopiecznych Dariusza Banasika jest to druga porażka w tym sezonie.

45 minuta nie ustrzegliśmy się bardzo poważnego błędu. Według mnie zbyt pochopne wyjście naszego bramkarza, bo to był narożnik pola karnego. Rzut karny, który został zamieniony na bramkę ustalił wyniki tego meczu - mówił trenr Radomiaka Dariusz Banasik

Obecnie Radomiak zajmuje 11 miejsce w tabekli. O kolejne punkty podopieczni Dariusza Banasiak zagrają na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Mecz w środę (29 września)o 17.