Radomiak Radom

Autor: radomiak.pl

Piłka Nożna: Radomiak Radom remisuje z wiceliderem tabeli

2020-10-19 11:08

W meczu 9 kolejki Fortuna 1 Ligi Radomiak Radom zremisował na wyjeździe z Odrą Opole. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Już w 11 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie wolnym Sebastiana Boneckiego. Od 66 minuty Zieloni grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Meika Karwota. Mimo, że Radomiak grał w 10 to udało im się zremisować. Bramkę dla Radomia w 78 min zdobył Leandro z rzutu karnego, po faulu na Karolu Podlińskim.​

Wiedzieliśmy,że czeka nas ciężkie spotkanie, bo Odra jest na fali i takie było. Skupiliśmy się więcej na taktyce, więcej na grze w defensywie. Płyta boiska była grząska, warunki pogodowe też utrudniały grę i przez to było bardzo dużo walki, bardzo dużo chaosu ale też były momenty, że jeden i drugi zespół potrafił się przy piłce utrzymać - mówił po meczu trener Radomiaka Dariusz Banasi

Obecnie Radomiak Radom zajmuje 10 miejsce w tabeli. O kolejne punkty powalczy z Puszczą. Mecz w środę (21 październiak) o 17.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?