Radomiak Radom

Autor: radomiak.pl

Piłka Nożna: Radomiak odpada z Pucharu Polski

2021-09-22 20:40

W pierwszej rundzie Pucharu Polski Radomiak Radom przegrał z Górnikiem Zabrze. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Trener Dariusz Banasik wystawił w wyjściowej jedenastce kilku rezerwowych zawodników. W bramce stanął Kochalski,a na boisku zobaczyliśmy m.in Bogusza, Bodziocha, Grudzińskiego, Madosa czy Mauridesa.

Pierwsza bramka dla gospodarzy wpadła w 39 minucie. Po błędzie Grudzińskiego okazję wykorzystuje napastnik gospodarzy Toshevski. W drugiej połowie szanse na wyrównującego gola miał m.in  Angielski i Machado. Jednak ostatecznie bramkę na 2:0 w 80 minucie strzelił Jiménez.

Niestety nasza przygoda w Pucharze Polski się kończy. Uważam, że wynik jak najbardziej zasłużony. Wygrał zespół lepiej zorganizowany. Mieliśmy plan na ten mecz, natomiast podjęliśmy decyzję, że zagrają zawodnicy, którzy ostatnio mniej grali, niektórych zawodników oszczędzaliśmy no i to na pewno było widoczne - mówił po meczu trener Radomiaka Dariusz Banasik

A kolejny mecz Radomiaka już w najbliższą sobotę. Na wyjeździe zagrają ze Stalą Mielec.