Zamieszkaj na osiedlu Wolność w centrum Radomia. Zobacz wizualizacje

i

Autor: mat. partnera Zamieszkaj na osiedlu Wolność w centrum Radomia. Zobacz wizualizacje

Osiedle Wolność w Radomiu. Etap D oddany do użytkowania. Mieszkania dostępne od ręki! [ZDJĘCIA]

2023-02-06 8:00 Materiał sponsorowany

Osiedle Wolność w Radomiu to prestiżowa inwestycja w samym sercu miasta. Etap „D” jest oddany do użytkowania, a nowe mieszkania są już dostępne od ręki, czekają na lokatorów. Inwestycja łączy nowoczesną architekturę i historyczne znaczenie miejsca. Wolność zadowoli nawet najbardziej wymagających mieszkańców, którzy będą mogli skorzystać m.in. ze strefy wellness i spa. Zobacz!

Nowe mieszkania i apartamenty – Osiedle Wolność. Etap „D” już w sprzedaży

Osiedle Wolność to prestiżowe inwestycja o doskonałej lokalizacji w samym sercu Radomia, w dzielnicy Śródmieście. Osiedle swoją architekturą i klasą stworzy miejsce wyróżniające się w mieście. To połączenie piękna współczesnej architektury z zachowaniem historycznego znaczenia tego miejsca. Osiedle Wolność bez wątpienia spełni wysokie wymagania przyszłych mieszkańców i stanie się dla nich spełnieniem marzeń o własnym lokum. Da gwarancję spokoju, bezpieczeństwa i wytchnienia po dniu pracy.

Zobacz wizualizację projektu:

Gdzie znajduje się Osiedle Wolność?

Kompleks mieszkaniowy jest realizowany u zbiegu ulic Wolność i Grochowej, w cichej – a zarazem centralnej części miasta. Osiedle będzie wyposażone w rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną wraz z użytkowymi zielonymi dachami i placem zabaw dla dzieci. Kamienice zostaną wybudowane według zasad budownictwa energooszczędnego, gwarantując wysoki komfort życia i niskie koszty eksploatacji.

Centrum Wspomagania Zdrowia „Liberty”

W ukończonym już, pierwszym z budynków Osiedla, znajdującym się przy ul. Wolność 10C rozpoczęło działalność Centrum Wspomagania Zdrowia „Liberty”. Unikatowa w skali miasta (a nawet kraju), placówka medyczna proponuje wyjątkowe połączenie wiedzy wynikającej z holistycznego podejścia do ludzkiego organizmu, medycyny naturalnej oraz medycyny akademickiej.

Osiedle Wolność: Udogodnienia dla mieszkańców

  • Na kondygnacji -1 miejsca postojowe,
  • Dla zmotoryzowanych przewidziano również miejsca postojowe na zewnątrz,
  • Poruszanie się wewnątrz budynków ułatwią szybkie cichobieżne windy,
  • Komfort mieszkania na Osiedlu Wolność podniesie z pewnością użytkowy zielony dach.
  • Mieszkańcy mogą na preferencyjnych warunkach korzystać ze strefy welleness i spa w Centrum Wspomagania Zdrowia „Liberty”. Wystarczy zjechać na parter budynku, by zregenerować siły w holistycznym uzdrowisku!

Osiedle Wolność: Lokale handlowo - usługowe

Oprócz mieszkań, na osiedlu Wolność dostępne są też lokale handlowo - usługowe na sprzedaż lub wynajem.

Osiedle Wolność: Kontakt

  • tel. 575 165 145, tel. 607 636 812, tel. 601 93 57 67,
  • Osiedle Wolność, Radom ul. Wolność 10c/1
  • kontakt@osiedlewolnosc.pl

Inwestorem Osiedla Wolność jest firma New Technology Staniszewski i Wspólnicy Spółka Jawna.

New Technology Staniszewski i Wspólnicy Spółka Jawna jest spółką celową realizującą budowę pięciu budynków wielorodzinnych o parametrach energooszczędnych – „Osiedle Wolność” w Radomiu. Firma powstała w oparciu o rodzinne przedsiębiorstwo działające w Radomiu i regionie od ponad 30 lat – PPHU „Cobra Tex” Stanisław Staniszewski.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE