Białobrzegi miasto

i

Autor: AD

Nowy inwestor w specjalnej strefie przemysłowej w Białobrzegach

2021-12-28 15:43

Będą nowe miejsca pracy oraz dochód dla miasta. Nowa firma zakupiła działkę i będzie inwestować w specjalnej strefie przemysłowej w Białobrzegach.

Kolejna - już trzecia - firma zainwestuje w białobrzeskiej specjalnej strefie ekonomicznej. To firma z okolic Białobrzegów, zajmująca się importem opon do samochodów i innych pojazdów, potrzebnych w transporcie przemysłowym. Na terenach specjalnej strefy ma powstać hala magazynowa i centrum dystrybucyjne. Jak przyznaje Adam Bolek, burmistrz miasta powstanie kilka nowych miejsc pracy ale będą też inne korzyści. 

- Działka, która dotychczas nie była wykorzystywana, teraz zacznie pracować. Poza tym do budżetu miasta będą wpływały pieniądze z racji podatków, jakie to przedsiębiorstwo będzie płacić. 

Przypomnijmy to już trzecia firma jaka zainwestowała w Białobrzegach. Dwie, które wcześniej zakupiły działki mają rozpocząć budowę hal i obiektów biurowych w przyszłym roku. Specjalna strefa przemysłowa w Białobrzegach istnieje od 2017 roku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE