Zdjęcie poglądowe

i

Autor: Źrodło: Pixabay (zdjęcie poglądowe)

Nocny pożar mieszkania w kamienicy przy ul. o. Huberta Czumy

2023-03-17 7:58

W zdarzeniu zostały poszkodowane trzy osoby, a w akcji brało udział 17 strażaków. Więcej o tym w artykule.

Nocny pożar w kamienicy przy ul. o. Huberta Czumy. Strażacy dostali zgłoszenie w piątek w nocy, 17 marca przed godz. 3.00. Ogniem objęte było parterowe mieszkanie. Poza gaszeniem pożaru strażacy musieli zająć się również ewakuacją ludzi mieszkających nad palącym się mieszkaniem. W zdarzeniu zostały poszkodowane trzy osoby:

Podczas gaszenia palącego się mieszkania ewakuowano mężczyznę który w nim przebywał. W wyniku zdarzenia miał oparzenia dłoni i twarzy. Mężczyzna został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego na dalsze obserwacje. Do szpitala zostały przewiezione również dwie osoby które ewakuowano z wyższych kondygnacji. - Powiedziała Ewelina Borcuch rzecznik Radomskiej Straży Pożarnej.

Cała akcja trwała niecałą godzinę i brało w niej udział 4 zastępy strażaków.​ Spaleniu uległo mieszkanie objęte pożarem i znajdujące się w środku wyposażenie oraz częściowo elewacja budynku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE