Nauka angielskiego w American Corner [WIDEO]

2020-02-10 10:18
story
Autor: Wojciech Wójcikowski

To nauka poprzez zabawę. Radomski Amercian Corner prowadzi cykliczne zajęcia Story Time dla przedszkolaków. ​Na zajęcia przychodzą już dzieci w wieku od 4 do 7 lat

Story time to cykliczne zajęcia, które odbywają się w American Corner dwa razy w miesiącu. Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Dzieci słuchają, bawią się i jednocześnie mają kontakt z językiem.

- Nasze cykliczne spotkania odbywają się już od czterech lat - mówi prowadząca Justyna Mazurek. - Nazwa story time wzięła się stąd, że na zajęciach czytamy różne historyjki po angielsku. W ten sposób uczymy się prostych wyrażeń w języku angielskim. Podzieliliśmy dzieci na dwie grupy. Jedna to przedszkolaki w wieku 4 i 5 lat,  a druga 6 i 7. Staramy się stworzyć ciekawe zajęcia. Kiedy jest fajnie, kiedy coś się dzieje. Są kolorowe karty, gry obrazkowe. Śpiewamy, mówimy wierszyki, wykonujemy także projekty plastyczne.

Zgłoszenie należy wysłać na adres adres: library.acradom@gmail.com w temacie wpisując: STORY TIME, w treści wiadomości proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz godzinę spotkania 10.00 lub 11.00. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (10.01.2020) do godz.12.00 /lub do wyczerpania miejsc.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE