Marzysz o nowym mieszkaniu blisko centrum? Osiedle Enklawa Start w Radomiu to idealny wybór!

2022-09-05 12:39
enklawa radom
Autor: Materiały prasowe

Poszukujesz idealnego mieszkania dla siebie i najbliższych? Zależy Ci na bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, ale jednocześnie chcesz żyć w otoczeniu zieleni? Mamy coś dla Ciebie! Sprawdź ofertę Osiedla Enklawa Start w Radomiu.

Mieszkania w przyjemnej okolicy, ale blisko centrum? Lokale, gdzie znajdziemy bardzo dużo zieleni? Do tego świetnie skomunikowane z poszczególnymi częściami Radomia? Czy da się to wszystko połączyć? Okazuje się, że tak! Takie mieszkania znajdziecie na Osiedlu Enklawa Start. Właśnie ruszyła sprzedaż z II etapu inwestycji! Nowe mieszkania czekają na swoich właścicieli. A jak dokładnie przedstawia się oferta?

Enklawa Start to nowoczesny projekt, który powstał z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych lokatorów. Wszystko po to, by stworzyć jak najlepszą przestrzeń do życia oraz odpoczynku. To przyjazne otoczeniu osiedle znajduje się na Starym Mieście, w sąsiedztwie Starego Ogrodu. Można do niego dojechać od ulicy Wernera oraz od ulicy Chłodnej. A to oznacza, że potrzebujemy zaledwie kilku minut, by znaleźć się w sercu miasta. Osiedle jest nie tylko świetnie skomunikowane, ale blisko niego znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, targ, market budowlany, szkoły, przedszkola, żłobek, apteka, przychodnie, siłownia czy galeria. Z łatwością dojedziemy z niego w inne części miasta.

Samo zamknięte Osiedle Enklawa Start zajmie powierzchnię ok. 3 ha i będzie liczyć dziewięć budynków mieszkalnych. W tym momencie dostępna jest oferta sprzedaży II etapu. Znajdziemy tam mieszkania z własnymi ogródkami oraz przestronnymi tarasami. Jeśli chodzi o metraż, to znajdziemy tam lokale od 41,05 m2 do 70,61 m2. A to oznacza mieszkania zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Wszystkie z nich są niezwykle funkcjonalne, łatwe do aranżacji oraz z przemyślanym rozkładem. Dodatkowo posiadają duże okna, dzięki czemu do mieszkania dostawać się będzie bardzo dużo naturalnego światła. A to każdego dnia może poprawiać nasze samopoczucie. Przekazanie kluczy z II etapu zaplanowano na październik 2024 roku.

Osiedle Enklawa Start w Radomiu to inwestycja LIDERO CONSULTING, które posiada wieloletnie doświadczenie. Jest odpowiedzialny za budownictwo mieszkaniowe, czy budynki użyteczności publicznej - zarówno w Radomiu, jak i w innych miejscowościach.

Zainteresowany? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami: tel. 887 123 471 lub: lidero.radom@gmail.com. Więcej informacji znajdziesz też na stronie internetowej: www.enklawastart.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE