Screen ze strony visitradom.pl

i

Autor: Źródło: Screen ze strony visitradom.pl

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Radomskiej przypomina przed rozpoczęciem wiosny o mapie dla rowerzystów

2023-03-17 11:45

Mapa ma m.in. ułatwiać zwiedzanie jak i pokazywać infrastrukturę rowerową. Więcej o tym w artykule.

Wiosna coraz bliżej więc warto by zaopatrzyli się w nią rowerzyści. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Radomskiej przypomina o rowerowej mapie Radomia i okolic. Jest to jeden ze zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego który organizacja zrealizowała przy współpracy z Radomskim Bractwem Rowerowym. Jej celem jest m.in. ułatwienie zwiedzania czy pokazanie jak wygląda infrastruktura dla rowerów.

Mapa posiada zarówno oznaczone ścieżki dla rowerzystów jak i kontrapasy czy punkty gdzie możemy naprawić swój rower. Poza tym dla turystów zaznaczono szlaki rowerowe i atrakcje turystyczne z opisami:

Na mapie znajdziemy m.in. nasze radomskie atrakcje które znajdują się w centrum: Wspaniałe kamienice, rynek, ratusz czy szlak murali Jacka Malczewskiego i szlak symboli radomskiego przemysłu. - Powiedziała nam Magdalena Krajewska z Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Radomskiej.

Mapa jest całkowicie darmowa a dostęp do niej możemy uzyskać zarówno w formie elektronicznej na stronie visitradom.pl jak i w formie papierowej w punktach informacji turystycznej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE