HydroTruck

Autor: FB, HydroTruck Radom

Koszykówka: HydroTruck Radom z 10 porażką z rzędu!

2022-02-17 8:24

W meczu zaległej 19 kolejki Energa Basket Ligi HydroTruck Radom przegrał przed własną publicznością z Treflem Sopot. Mecz zakończył się wynikiem 69 do 76. Teraz przed zawodnikami dłuższa przerwa. Do grania wrócą 3 marca.

Pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca Roberta Witki nie przyniósł efektów. Mimo, że pod koniec czwartej kwarty był remis (68:68), to jednak Trefl w końcówce zdołał odjechać na kilka ważnych punktów i zwyciężył to spotkanie. Dla radomskich koszykarze to już trzy miesiące bez dwóch punktów na koncie.

Chciałbym podziękować kibicom, że są z nami w tak trudnym czasie. Było słychać bardzo dobrze doping. Co do meczu zabrakło kolejny raz skuteczności - mówił po meczu Filip Zegzuła zawodnik Hydrotruck Radom

Teraz przed koszykarzami dwa tygodnie przerwy. Na parkiet wrócą 3 marca. Zagraja na wyjeżdzie z ASSECO Arką Gdynia.

HydroTruck Radom – Trefl Sopot 69:76 (20:19, 15:23, 18:12, 16:22)

HTR: Hill 19, Moore 19, Kraljević 13, Ireland 7, Lewandowski 4, Żmudzki 4, Zalewski 3, Zegzuła 0, Dzierżak 0

Trefl: Gruszecki 16, Franke 15, Davis 13, Kolenda 11, Sharma 11, Leończyk 8, Ziółkowski 2, Łałak 0