Koronawirus w Urzędzie Miasta i Gminy w Przysusze! Kilku pracowników na kwarantannie

2020-10-16 9:01 Kinga Tomaszewska
Koronawirus w przysuskim magistracie
Autor: źródło: pixabay.com

7 pracowników przysuskiego magistratu zostało skierowanych na kwarantannę. To po wykryciu zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników administracyjnych.

Burmistrz Przysuchy poinformował, że zakażenie wykryto u pracownika administracyjnego jednego z wydziałów. W związku z tym siedmioro innych pracowników zostało skierowanych na kwarantannę. Władze gminy zastrzegają jednak, że zakażony pracownik nie miał bezpośredniego kontaktu z interesantami.

Komunikat burmistrza Przysuchy, Tomasza Matlakiewicza publikujemy w całości poniżej:

Szanowni Państwo!Informuję, że u jednego z pracowników Urzędu Gminy i Miasta w Przysusze został potwierdzony w dniu dzisiejszym pozytywny wynik na obecność COVID-19. Osoba ta nie miała bezpośredniego kontaktu z obsługą interesantów-jest pomocą administracyjną w wydziale. Decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przysusze 7 osób, które miały bezpośredni kontakt z osobą zakażoną, zostało poddanych kwarantannie. W związku z zaistniałą sytuacją proszę o wyrozumiałość przy obsłudze interesantów Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Inwestycji oraz Wydziału Rozwoju Lokalnego.

Burmistrz Gminy i Miasta Przysucha